Pogórza Karpackie. Podróże i turystyka kwalifikowana, jako propozycja ciekawego wypoczynku aktywnego. Krajowe oraz odległe wyprawy Trekkingowe.

 

Wycieczki z przewodnikiem turystycznym po Krynicy

Krynica, Muszyna, Tylicz, Powroźnik to miejscowości które skrywają wiele ciekawych historii i atrakcji. W samej gminie Muszyna znajduje się 10 cerkwi w niektórych mieszkają latem podkowce - cenne i ciekawe gatunki nietoperzy, w Muszynie-Złockie i Tyliczu dowiesz się czym są mofety, w Krynicy poznasz ciekawostki związane z Nikiforem Krynickim i Janem Kiepurą. A może warto wybrać się w odwiedzimy do Bardejowa?

Zamów przewodnika na wycieczkę po Krynicy, Muszynie, Tyliczu i Beskidzie Sądeckim.
Rezerwacja przewodnika
tel. 733-747-982
centrumprzewodnictwa@gmail.com
www.cut.travel.pl


Jedziesz do Krynicy-Zdrój lub w okolice? Sam pobyt w uzdrowisku to trochę za mało. Czas ruszyć w góry... Zastanawiasz się nad optymalną trasą? Kalkulujesz ile może zająć czas przejścia grupy? Chcesz zaoszczędzić na kosztach i dowiedzieć się ile kosztuje usługa przewodnicka? Tutaj znajdziesz naszą ofertę, trasy którymi oprowadzamy, czasy przejść, informacje praktyczne. Wycieczki piesze z przewodnikiem po Krynicy i Beskidzie Sądeckim polecane są szczególne dla grup szkolnych.

Oferta propozycji wycieczek z przewodnikiem

Objazd po ciekawym miejscach w okolicy, ok. 5-6 godz.
Krynica - spacer po deptaku, przejazd do Tylicza - golgota i sanktuarium, przejazd i zwiedzanie cerkwi UNESCO w Powroźniku, przejazd przez Jastrzębik - zwiedzanie mofety - spacer na zamek w Muszynie, ogrody zmysłów, możliwość zwiedzania Muzeum Regionalnego w Muszynie, degustacja wody mineralnej w pijalnie Milusia lub Antoni.

Spacer deptakiem i wyjście na Górę Parkową, ok. 3-4 godz.
Łazienki Borowinowe, Pijalnia Główna, Muszla Koncertowa, Stary Dom Zdrojowy, Willa Romanówka - Muzeum Nikifora, pomnik Nikifora, Willa Patria, Pijalnia Jana, wyjście lub wyjazd na Górę Parkową, czas wolny, przejście ścieżkami parkowymi, Czaple Stawki, odwiert "Zuber", Zakątek Kraszewskiego, powrót do centrum.

Wycieczka z Krynicy na Jaworzynę Krynicką.
Czas trwania wycieczki 6-8 godz.

Krynica-Zdrój - Krzyżowa 812 m n.p.m. - Przysłop 944 m n.p.m. - Runek 1082 m n.p.m. - Jaworzyna Krynicka 1114 m n.p.m. - schronisko PTTK - Diabelski Kamień - Krynica.Wycieczka na Jaworzynę Krynicką.
Czas trwania wycieczki 3-4 godz.

Charakterystyka trasy.
Wyjazd gondolą na szczyt. Zejście z Jaworzyny Krynickiej do Krynicy.
Krynica Czarny Potok - wyjazd na Jaworzynę Krynicką gondolą - pobyt na szczycie - schronisko PTTK - Diabelski Kamień - zejście do Czarnego Potoku.

Wycieczka z Jaworzyny Krynickiej przez bacówkę nad Wierchomlą do Szczawnika.
Czas trwania wycieczki 6-7 godz.

Wyjazd koleją gondolową na Jaworzynę Krynicką - Runek - Bacówka nad Wierchomlą - przerwa obiadowa - Jaworzynka - Szczawnik.Prowadzimy po szlakach okolic Krynicy i Beskidu Sądeckiego, pilotujemy wycieczki do Muszyny, Piwnicznej, Starego i Nowego Sącza, Krościenka, Nowego Targu, Zakopanego.

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Zamów przewodnika na wycieczkę po Krynicy, Muszynie, Tyliczu i Beskidzie Sądeckim.
Rezerwacja przewodnika
tel. 733-747-982
centrumprzewodnictwa@gmail.com
www.cut.travel.pl

  Historia artykułu:

data utworzenia:  2009-09-25 19:32

data publikacji:  2009-09-25 20:30

data modyfikacji: 2016-11-29 00:13

szukasz kontaktu: contact form

© 2007-2020 Pogorza.PL

zgłoś błąd: error on the side

statystyka od luty 2008 => | all: 2511997 | unique: 1281387 | interest: 1.96 (48.99%) |

kod strony generowano (sekundy): 0.74339      min: 0.116111      max: 0.92630      średnia: 0.719939