Pogórza Karpackie. Podróże i turystyka kwalifikowana, jako propozycja ciekawego wypoczynku aktywnego. Krajowe oraz odległe wyprawy Trekkingowe.

Założenia serwisu Pogorza.PL . . .

przewodnicy

Szanowni Internauci,

. . . stopniowo powstaje nowy turystyczny portal internetowy. Wizerunek może wskazywać na zawężoną, wyspecjalizowaną tematykę serwisu.

Jednak tak nie jest . . .


Szanowni Państwo,

Przedstawiamy tutaj naprawdę niepowtarzalną propozycje spędzenie wolnego weekendu, tygodnia, a nawet dłuższego urlopu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych podróży, wyjazdów i wypraw trekkingowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwych wyprawach górskich, podróżniczych, trekkingowych. Tych wędrowców, którzy mają za sobą większe doświadczenie zachęcamy do czynnego udziału w wyprawach zdobywczych w trudno dostępnych zakątkach świata.

Wydawać się może, że tego typu oferta jest skierowana dla nielicznych. Jednak tak nie jest. Współpracujemy z wysoce wykwalifikowanym, doświadczonym gronem przewodników górskich, ratowników GOPRu i TOPRu. W przypadku podróży w odległe zakątki świata zatrudniamy regionalnych przewodników, z którymi mieliśmy wcześniej pozytywne doświadczenia. Tak dobrana kadra instruktorska jest w stanie zabezpieczyć Państwa zdrowie, życie oraz bezpiecznie przeprowadzić grupę uczestników wyprawy przez trudne, "odludne" tereny - niejednokrotnie niebezpieczne.

Można sobie postawić pytanie . . .

"Po co, brać udział w taki czymś? Co to nam da?"

. . . tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie.

Każdy z nas ma swoją racje oraz zdania. Jedni chcą mieć możliwość opowiedzenia wnukom pięknej historii przy płonącym ogniu w kominku, a inni "pchają" się w nieznane, tajemnicze regiony - "Od dlatego bo są!". Ale zawsze jedna rzecz jest taka sama. Po powrocie nie żałuje się zmęczenia po ciekawych wyjazdach i wyprawach.

Nasza propozycja aktywnego wypoczynku jest naprawdę wszechstronna. Możemy zaproponować grupowe cykliczne imprezy, jak również indywidualne wyjazdy dla pojedynczych rodzin (także z dziećmi). W okresach urlopowych organizujemy wielodniowe wędrówki rekreacyjne i nieco trudniejsze obozy wędrowne nie tylko na terenie polski.

Można powiedzieć, że tego typu wyjazdy można zorganizować samemu w gronie swoich znajomych. Jednak korzystając z naszej profesjonalnej oferty znacznie ogranicza się koszty takiego przedsięwzięcia. Co najważniejsze jesteście Państwo zabezpieczani na wszelkie możliwe sposoby. Nasi Wędrowcy zawsze powracają do domów bez uszczerbków na zdrowiu fizycznym i psychicznym wywołanym przemęczeniem czy stresem w innych amatorskich wyprawach. Tak jak zaznaczyliśmy wyżej nasza kadra opiekunów i instruktorów jest wysoce doświadczona w kierowaniu grupą, a odpowiedzialność jaką się odznaczają przewodnicy nie pozwala na dopuszczanie do niekontrolowanych, niebezpiecznych sytuacji.

Pogorza.PL nie mają na celu skupiania elitarnego grona na swoich imprezach i wyprawach, co jest typowe dla różnego rodzaju wyspecjalizowanych Kół Przewodników, Klubów Górskich lub Stowarzyszeń Globtroterów. Nasza oferta aktywnego wypoczynku jest tak opracowana, aby mógł wziąć w niej udział praktycznie każdy zdrowy człowiek z pasją podróżnika. Oczywiście w przypadku długoterminowych wypraw jest prowadzona selekcja mająca na celu ujednolicenie możliwości fizycznych i psychicznych uczestników. Jednak dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Wyprawy często są rozdzielane na grupy zdobywające trudne miejsca (atakujące) i te bardziej biernie uczestniczące w imprezie.

Trekking stanowi formę aktywnego wypoczynku z dziedziny turystyki kwalifikowanej. Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się tą ciekawą propozycją spędzania wolnego czasu.

Przewodnicy KarpaccyPamiątkowe zdjęcie z jednego z cyklicznych wyjazdów trekkingowych. Impreza była zorganizowana jako ogólno-dostępna. Grupę prowadziło i zabezpieczało kilku przewodników z uprawnieniami na region wyjazdu.

  Statystyka pod-strony:

IP: 8448

PR: (2007-09-11 00:15) 2

    (2007-10-27 02:14) 3

    (2008-12-31 09:52) 2

    (2009-04-02 19:23) 3

  Statystyka pod-strony:

IP: 6231

szukasz kontaktu: contact form

© 2007-2020 Pogorza.PL

zgłoś błąd: error on the side

statystyka od luty 2008 => | all: 2511670 | unique: 1281171 | interest: 1.96 (48.99%) |

kod strony generowano (sekundy): 0.538383      min: 0.387103      max: 1.195458      średnia: 0.494737