Pogórza Karpackie. Podróże i turystyka kwalifikowana, jako propozycja ciekawego wypoczynku aktywnego. Krajowe oraz odległe wyprawy Trekkingowe.

 

Ferie zimowe w małopolsce również w lutym

13 luty 2010
Ferie zimowe w cale nie muszą kończyć się tak szybko. Zapraszamy w przeddzień święta zakochanych do gospodarstwa Paryja w Ołpinach na "I Mistrzostwa w Zawodowych Zjazdach na workach ze słomą do Paryi". Po raz pierwszy w gospodarstwie Paryja - zimowa premiera w Małopolsce. Na uczestników zabawy na śniegu czeka cała masa niezwykłych atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z zawodów.

Jeżeli macie już dość siedzenia w domu i grzania pantofli?
Chcecie zrobić coś szalonego tej zimy?
Macie w planach wyjazd w góry z najbliższymi?
Jeżeli ferie były za krótkie?


. . . to nie czekajcie ani chwili, zgłoście swój udział w "zawodowych zjazdach" już dziś! Zabierzcie znajomych, rodzinę i przyjeżdżajcie do Gospodarstwa Paryja. W przeddzień święta zakochanych zapraszamy na "I Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą".
Wszelkie informacje o imprezie na stronie gospodarstwa Paryja www.paryja.pogorza.pl.


Rozpoczęcie zawodów 13 lutego 2010 roku o godzinie 13:00.

Ostateczne wpłaty na zawody przyjmujemy w gospodarstwie Paryja do godz. 12:55. Zapraszamy na herbatkę rozgrzewającą już od godziny 12:00.

Udział w zawodach, pobyt w gospodarstwie w godz. 12:00-20:00, bigos z chlebem, herbata, ciepły kąt przy kominku i wspólne biesiadowanie w klimacie starej chałupy pogórzańskiej, WIECZERZA Z PROŁZIOKAMI, nagrody i upominki dla uczestników zjazdów, to wszystko za jedyne 10zł od osoby! Dzieci do 6 lat za darmo, dzieci w wieku 6 - 16 lat 8 zł!
Przyjedź, zabierz znajomych i zjeżdżaj:)

W czasie zawodów:
- zjazd indywidualny na czas,
- wyścigi parami z przywiązanymi workami,
- zjazd rodzinny,
- dla odważnych skok w dal na worku,
- slalom gigant,
- ile osób może zjechać naraz na jednym worku?
Zgłoszenia na zawody przyjmujemy wyłącznie mailowo. Prosimy pisać na adres solarz_m@wp.pl w temacie wpisując "zawodowe zjazdy". Przy zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko wszystkich osób biorących udział w zawodach i poczęstunku, adres, telefon kontaktowy do osoby organizującej przyjazd, opiekuna grupy - osoby pełnoletniej.

W razie pytań prosimy o kontakt z właścicielem, tel. 692-756-540.

Nie wiesz jak do nas dojechać? To bardzo proste. Najpierw jedziesz w kierunku Tarnowa, Tuchowa, Jasła, Biecza, Gorlic, później kierujesz się do miejscowości Żurowa. Gospodarstwo Paryja położone jest w powiecie tarnowskim, w gminie Szerzyny. Od centrum Żurowej, należy kierować się na wschód. Po przejechaniu przez mostek na wprost do góry i dalej za główną drogą. Po 1,3km strzałka w prawo: Gospodarstwo Paryja. Zaparkujesz przy drodze lub skręcisz i zjedziesz do gospodarstwa.

Dla najmłodszych, najszybszych, najodważniejszych i najzwinniejszych przygotowaliśmy cenne nagrody. Nikt jednak nie wyjedzie z Paryji z pustymi rękami. Konkurs zjazdów prowadzić będzie Barbara Gniadek, przewodnik i animator czasu wolnego. Impreza odbędzie się bez względu na ilość śniegu. W razie niekorzystnej pogody zamiast "zawodowych zjazdów" prowadzone będą gry i zabawy w terenie, konkursy sprawnościowe.
Mapa dojazdu: http://www.paryja.pogorza.pl/dojazd-do-agroturystyki.html
Regulamin imprezy:
1. Każdy turysta bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność.
2. Osoby poniżej 16 roku życia startują pod nadzorem opiekuna.
3. Obowiązek ubezpieczenia spoczywa na osobach biorących udział w zawodach. (Ubezpieczenie turystyczne w kwocie 2zł od os./dzień można zakupić u agenta ubezpieczeniowego lub w biurach podróży).
4. Grupy większe, powyżej 10 osób, potwierdzają swój udział - dokonując wpłaty na konto najpóźniej do 10 lutego 2010r.
5. Grupy mniejsze, rodziny, grupy znajomych, dokonują wpłaty przed startem w zawodach.
6. Osoby biorące udział w zawodach, zapoznały się z regulaminem i świadome są niebezpieczeństw wynikających z uprawiania sportów zimowych.
7. Konkurs "I Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą" prowadzony będzie w różnych kategoriach wiekowych. Zasady punktowania i nagradzania zostaną ogłoszone bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.
8. Nagrodami w konkursach będą:
- sprzęt sportowy: karimaty, latarki-czołówki,
- nocleg dla dwóch osób lub rodziny (rodzice z dziećmi) w gospodarstwie Paryja,
- zestawy galanterii drewnianej z Żurowej (łyżki, widelce, tacki, deski...).

Po konkursie gospodarz ugości wszystkich w chałupie Paryja. Każdy otrzyma miskę bigosu i może wziąć udział w wieczerzy z prołziokami. Jeżeli chcesz przy okazji "Zawodowych Zjazdów" zanocować w chałupie Paryja, prosimy o zgłoszenia telefoniczne, tel. 692-756-540. W tym przypadku liczy się kolejność wpłaty zaliczki, ponieważ liczba miejsc w chałupie Paryja jest mocno ograniczona. W razie braku miejsc istnieje możliwość zanocowania w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym o podwyższonym standardzie - nowoczesne budownictwo.

"Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą" wspiera Centrum Usług Turystycznych w Tuchowie www.cut.travel.pl.

Zawody odbywają się pod patronatem: Pogorza.pl i Wypadowe.pl.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest kontakt telefoniczny z organizatorem, oraz wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości usługi: noclegi 12,50zł od osoby, udział w "zawodowych zjazdach" 5zł od osoby dorosłej. W przypadku rezygnacji później niż tydzień przed jej realizacją zaliczka nie będzie zwracana.

Na "zawodowe zjazdy" zaprasza Gospodarstwo Agroturystyczne "Paryja" w Ołpinach www.paryja.pogorza.pl
Mieczysław Solarz, BANK PEKAO SA nr rachunku: 06-1240-4575-1111-0000-5458-3212

  Historia artykułu:

data utworzenia:  2009-12-21 14:42

data publikacji:  2009-12-21 15:02

data modyfikacji: 2010-02-15 03:55

szukasz kontaktu: contact form

© 2007-2020 Pogorza.PL

zgłoś błąd: error on the side

statystyka od luty 2008 => | all: 2512697 | unique: 1281686 | interest: 1.96 (48.99%) |

kod strony generowano (sekundy): 0.73047      min: 0.138110      max: 0.88675      średnia: 0.731975