Pogórza Karpackie. Podróże i turystyka kwalifikowana, jako propozycja ciekawego wypoczynku aktywnego. Krajowe oraz odległe wyprawy Trekkingowe.

 

Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości

centrum-turystyczne-cut

Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości to firma tworzona z myślą o nowoczesnych formach promocji Pogórza Karpackiego, południowej i wschodniej części woj. małopolskiego, o innowacyjnym, aktywnym i skutecznym marketingu turystycznym. Realizujemy zamówienia turystów indywidualnych, grup zorganizowanych, grup szkolnych, samorządów, stowarzyszeń, firm, biur podróży. Działamy na rzecz zachowania tradycji, wspomagamy wartościowe oferty turystyczne, kształtujemy pozytywny wizerunek regionów, tworzymy autorskie, innowacyjne projekty, kreujemy marki i produkty, organizujemy i wspomagamy organizację imprez.

Poprzez szeroką współpracę z przedstawicielami branży turystycznej w woj. małopolskim i podkarpackim, doświadczeniu w zakresie promocji, jesteśmy godnym zaufania i wartym współpracy partnerem. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, prowadzimy badania ankietowe wśród turystów, przystosowujemy swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynkowych.

Co dzień wymagamy od siebie i od współpracujących z nami pełnego zaangażowania.

Nasza działalność to również prowadzenie centrum informacji turystycznej o Pogórzu Karpackim, prowadzenie agencji turystycznej, opracowywanie ofert wycieczek, obozów wędrownych, organizowanie wyjazdów branżowych, w niedługiej przyszłości sprzedaż pamiątek, map, kartek, folderów, wydawanie własnych publikacji. Prowadzimy inwentaryzację krajoznawczą i fotograficzną dla jednostek samorządowych, firm, opracowujemy artykuły do folderów, przewodników, zajmujemy się również działalnością w internecie, prowadzimy m.in. serwis Pogorza.pl.

Usługi przewodnickie realizujemy po Pogórzu Karpackim, Beskidzie Niskim, Beskidzie Sądeckim, Beskidzie Wyspowym, Beskidzie Żywieckim, Pieninach, Gorcach, Podhalu, Orawie, Spiszu. Oprowadzamy po takich miejscowościach jak Tarnów, Krynica, Stary Sącz, Zakopane i wiele innych... Realizujemy również usługi pilotażu na terenie całej Polski i Słowacji.

Zachęcamy do korzystania z edukacyjnych lekcji w terenie.

"Z przewodnikiem nie tylko w kieszeni" - to cykl wycieczek dla grup szkolnych po malowniczych zakątkach Pogórzy i Beskidów, w czasie których klasyczne formy przekazu informacji wzbogacamy innowacyjnymi.
Naszym priorytetem jest aktywny udział uczestników wycieczki i zaangażowanie w realizację programu, wszystko po to, aby uczeń poczuł się jak prawdziwy odkrywca.

W ramach tego projektu realizujemy wycieczki:
Szlakiem ginących zawodów w Paśmie Liwocza i Brzanki.
Przez pola bitewne I wojny światowej.
Od odrodzenia do współczesności po Tarnowie.
Przeciskając się przez Skamieniałe Miasto.
Kuchennymi drzwiami w Beskid Niski.
" nad obłokami" w Beskidzie Sądeckim.
Rymujące Pieniny.
Z pędzlem po Babiej Górze.


Skontaktuj się z nami, napiszemy dla Ciebie program wycieczki, zmodyfikujemy już istniejące propozycje i dostosujemy do Twoich zainteresowań.

Firma CUT powstała z potrzeby realizacji własnych pomysłów na promocję turystyczną Pogórza Małopolski i Podkarpacia. Ukazywanie piękna naszych gór również poza utartymi turystycznymi szlakami jest naszą domeną. Odkrywamy dla Ciebie swoje własne zainteresowania.


Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości
Piotr Firlej,
ul. Jana Pawła II 11,33-170 Tuchów, woj. małopolskie
tel. 0691-856-577, e-mail: cuttravel@gmail.com, GG 2729032,
PKO BP 56 1020 4955 0000 7302 0116 2551

Zapraszamy na wycieczki turystyczne po Karpatach!
Centrum Usług Turystycznych

Obce rzeczy wiedzieć dobrze jest, swoje - obowiązek.  Zygmunt Gloger

  Historia artykułu:

data utworzenia:  2009-03-24 22:29

data publikacji:  2009-03-25 22:41

data modyfikacji: 2014-01-04 16:46

szukasz kontaktu: contact form

© 2007-2020 Pogorza.PL

zgłoś błąd: error on the side

statystyka od luty 2008 => | all: 2512235 | unique: 1281498 | interest: 1.96 (48.99%) |

kod strony generowano (sekundy): 0.69073      min: 0.107107      max: 0.95021      średnia: 0.65321